نظرات شرکت کنندگان در کنکور سراسری 1394

سامانه رسمی اطلاع رسانی کنکور ها و آزمونها تنها پایگاه اطلاع رسانی جامع اخبار آزمونها -کنکور ها و نتایج -اخبار دانشگاهی می باشد که بیش از یکدهه از زمان تاسیس آن می گذرد.

سامانه اطلاع رسانی آزمونها و کنکور ها یک سامانه غیر دولتی می باشد که با هدف اطلاع رسانی در خصوص کنکور ها و آزمون ها ،اطلاع رسانی در خصوص دانشگاه و مراکز آموزشی در سال 1380 ابتدا با نام خبرگزاری تکنا (خبرگزاری تکنولوژی و کنکورها ) و سپس با نام ام .جی .ای فعالیت خود را تا به امروز ادامه داده است.

این سامانه به هیچ سازمان و مرکز دولتی وابسته نبوده و بصورت غیر دولتی و غیر انتفاعی اداره می شود و هزینه های خود را از طریق تبلیغات و ارائه خدمات خاص نظیر اشتراک خبری تامین می نماید و صرفا بر اساس اهداف غیر اقتصادی و تجاری جهت اطلاع رسانی تاسیس گردیده است.

هدف از تاسیس و راه اندازی این مرکز اطلاع رسانی دقیق و اجماع نمودن اخبار مربوط به آزمونها کنکورها و مراکز دانشگاهی کشور بوده است.

سامانه رسمی اطلاع رسانی آزمونها و کنکور ها وابسته به مرکز توسعه انفورماتیک و فناوری ها آزاد  شرکت داتیس امرتات می باشد.

ما همواره خوشحال خواهیم شد انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمائید.

کليه حقوق اين وب سايت براي شرکت بين المللي امرتات محفوظ ميباشد.ثبت شده در کارگروه وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات و قوه قضايه جمهوري اسلامي ايران ::توجه داشته باشيد اطلاعات اين سايت تماما از بازخورد سايت هاي مادر مي باشد و نتايج اصلي در سايت هاي مادر نيز قابل دريافت است تمامي مطالب اين سايت با ذکر منع بوده و طبق قانون حق مولفين عمل نموده است در پايان اعلام مي داريم اين سايت در لابراتوار توليد صفحات پوياي "مرکز گسترش انفورماتيک شرکت امرتات توليد و تماما جنبه ي تحقيقاتي و خدمات دهي رايگان (بجز خدمات پیامکی و انتحاب رشته ای )  را دارد.

Datis Emertat Co In Markaze Gostaresh Anformatic "MGA" - GNU 2001-2015 © http://mga.ir

 طراحي ،پياده سازي و نگهداري:مديريت فناوري اطلاعات شبکه و ريزپردازنده شرکت امرتات با نام ام .جي.اي